Prodejci

Yoggies s.r.o.

Yoggies s.r.o.
773 197 766
Evropská 695/73, 160 00 Praha 6
www.yoggies.cz

Příběh Yoggies začal tím, že pro jedno, po otravě zachráněné, štěně vymysleli jogurt pro psy. Následovala krmiva bez chemie – především granule lisované za studena z prvotřídních surovin. Dne tahle česká rodinná firma nabízí už i celou řadu nejrůznějších doplňků a pamlsků pro zdravý a spokojený život našich psů. Mottem firmy je “Zdraví začíná v misce®“.

Little Cord

Little Cord
777 187 745
Korunovační 704/14, Praha 7
www.littlecord.cz

Český ručně vyráběný obojek, který dodá punc elegance pejskovi každé barvy a velikosti. V únoru 2011 jsem si, ještě jako studentka ČVUT, přivezla tříkrálové štěňátko Parsona Russella jménem Kurt. Vyrostl z něho hubený a nohatý psík, který dostal přezdívku Šňůrka. Chtěla jsem ho „obléci“ do co nejhezčího obojku s vodítkem, bohužel v prodejnách se psími potřebami jsem si nikdy nevybrala obojek přímo podle svých představ. Trvalo mi to dlouho, ale rozhodla jsem se Šňůrce šít obojky a vodítka sama – skvěle vypadající, originální a ušité lépe, než obojky, co se běžně prodávají. V tu dobu jsem však o šicím stroji a jeho používání nevěděla nic. Vybavila jsem si pouze, jak jako malá holka pozoruji svou sestru, jak mi na šicím stroji vyrábí oblečení na panenky. To mě však nezastavilo a nyní si se šicím strojem skvěle rozumím. Na procházkách po Letné měl Kurt s obojky velký úspěch. Řekla jsem si, proč je nenabídnout i ostatním páníčkům, kteří chtějí pro své pejsky něco jiného. A tak na podzim roku 2016 jsem se rozhodla nabídnout obojky i ostatním. ​ Vznikla tak značka Little Cord, která skrývá jméno mojí Šňůrky. ​ Šití obojků se stalo mou zálibou ve volném čase. Ráda vymýšlím nové vychytávky – např. obojky s kytičkou, které se na českém trhu jinde nedostanou. Obojky jsou 100% ruční práce. Vyrábím obojky i na zakázku – dle představy zákazníka – od velikosti, až ke zvolené látce. ​ Vaše Tereza

Colonnade Insurance S.A.

Colonnade Insurance S.A.
234 108 311
V Celnici 4, Praha 1
www.colonnade.cz

Colonnade je novým, ale silným hráčem s bohatými zkušenostmi na poli pojišťovnictví v celém regionu střední a východní Evropy. Aktuálně značku Colonnade potkáte kromě České republiky také na Slovensku, v Polsku, Maďarsku, Bulharsku, Rumunsku a na Ukrajině. Na těchto trzích zaměstnává více než 400 odborníků a dosahuje hrubého předepsaného pojistného přes 100 milionů eur. Kromě pojištění fyzických osob nyní nabízíme i zcela nový produkt, a to Pojištění domácích mazlíčků.

CANDY, spol. s.r.o.

CANDY, spol. s.r.o.
466 742 511
Hradčanská 403, Pardubice
www.candy.cz

Krmivo pro psy a kočky K9, NUTRAM, MACs, FELINE a pamlsky CANDIE'S. Firma CANDY Vám nabízí kompletní sortiment suchých granulovaných extrudovaných krmiv z kuřecího masa, z něhož lze sestavit krmnou dávku pro kteroukoliv kategorii podle plemene, velikosti, stáří, prostředí, zátěže, fyziologického cyklu, požadované kondice a osrstění zvířete, podle podmínek chovu i podle požadavků a movitosti klienta.

A care a.s.

A care a.s.
800 880 834
Nikoly Vapcarova 3274/2, Praha 4
www.acare.cz

Filozofií společnosti A care a.s. je, být jedničkou ve všech oborech své činnosti, poskytováním nejkvalitnějších služeb, servisu, sledováním výzkumu, nejmodernějších medicínských postupů a objevů. Jsme společností, která je nositelem mnoha inovací, a která jako první přináší na trh mnohé z toho, o čem se teprve zítra povedou odborné diskuse. Chceme být těmi, kteří ruší stereotyp a pomáhají uplatňovat veškerý potenciál zdravotníků.

Bioveta, a. s.

Bioveta, a. s.
517 318 604
Komenského 212/12 na Hané
www.bioveta.cz

Akciová společnost Bioveta se sídlem v Ivanovicích na Hané, držitel certifikátu správné výrobní praxe (GMP), správné laboratorní praxe (GLP) a správné distribuční praxe (GDP) si udržuje pozici nejvýznamnějšího výrobce veterinárních, imunobiologických a farmaceutických přípravků v České republice s již více než 90-ti letou tradicí. Smyslem její činnosti je poskytovat odborné veterinární i chovatelské veřejnosti široký sortiment vysoce kvalitních veterinárních přípravků. Díky obrovským investicím do nových výrobních a kontrolních provozů, snaze manažerů a spolehlivosti zaměstnanců Bioveta, a. s. splňuje základní standardy evropského výrobce veterinárních léčiv, a to ať už v oblasti správné výrobní praxe, výzkumu či vývoje nebo obchodní politiky.

DOGG.CZ s.r.o.

DOGG.CZ s.r.o.
607 641 141
Přívozní 1600/2b, Praha 7
www.dogg.cz

Jmenujeme se DOGG.CZ a jsme malá česká firma založená dvěma milovníky psů v roce 2015. Zaměřujeme se na kvalitní, designové, chytré a v neposlední řadě zdravé výrobky pro psy, které vždy pečlivě otestujeme, než je umístíme do naší nabídky. Většina sortimentu pochází od manufaktur z Velké Británie, odkud si zboží sami dovážíme, ale nezapomínáme také na menší české i slovenské výrobce. Od našich dodavatelů vyžadujeme nejen perfektní kvalitu, ale také udržitelnou ruční výrobu z tradičních, přírodních a recyklovaných materiálů, které neškodí psům ani přírodě.

IceKiss s.r.o

IceKiss s.r.o
731 419 458
Benešovská 185, Praha
www.icekiss.cz

PRVNÍ ZMRZLINA PRO PSY V ČR! Také byste rádi nábídli osvěžující pochoutku i svému čtyřnohému kamarádovi? Nyní máte příležitost! Uvádíme na trh jedinečnou zmrzlinu pro psy! Produkt je navržen potravinovými specialisty a top veterináři v zemi nejlepších zmrzlin, v Itálii. Osvěžující mlsání pro vaše miláčky nabízíme ve třech příchutích: jogurt a mrkev, ananas a ginseng, kokosové vločky a rýžový sirup. Všechny tři varianty jsou vytvořeny na míru a přesně podle potřeb těla našich pejsků. Jde tak o jedinečný a vysoce kvalitní produkt, který je velmi chutný, zdravý (obsahuje inulin, ginseng, rýžovou moučku atd.) a osvěžující.

Dogtown

Dogtown
233 313 288
Letenské náměstí 1, Praha 7
www.dogtown.cz

Dogtown je takové psí městečko na pražské Letné, ve kterém najdou Vaši čtyřnozí kamarádi vše od stylové kamenné prodejny s kvalitním zbožím pro psy, přes kadeřníka či lázně, až po psí pekárnu s denně čerstvými domácími pamlsky. Pro pohodlné nakupování mohou pejskové pořídit vybraný sortiment i online, v našem eshopu. Rozmazlujte svého pejska v psím městečku Dogtown. V Dogtownu chce být každý psem!

ENERGY CZECH REPUBLIC a.s

ENERGY CZECH REPUBLIC a.s
283 853 853
Trojská 39/201, Praha 7
www.energyvet.cz

Česká společnost Energy, její veterinární divize Energyvet, nabízí ucelenou řadu přírodních veterinárních produktů, které jsou vhodné pro všechny druhy zvířat. Svou oblibu a uplatnění si tyto preparáty našly u široké veřejnosti, jednotlivců, chovatelů, odborníků i lékařů. Jsou určeny pro příznivce preferující přírodní prostředky bez negativních vedlejších vlivů. Preparáty jsou sestaveny dle principů staré čínské medicíny s využitím nejnovějších poznatků fytoterapie, krystaloterapie a homeopatie. Na stánku Energyvet se bude moci zcela nezávazně poradit o vhodnosti preparátu pro Vašeho zvířecího kamaráda - osobní poradenství PhDr. Lukáš Arden, odbornice a chovatelka mainských mývalích koček a prezidentka sdružení FelitiClub o.s. Alena Pávková, poradkyně Energyvet Andrea Šulcová.

Spokojené zvíře

Spokojené zvíře
+420 608 533 433
Obchodní 1318, Rudná
www.spokojenezvire.cz

Naším maskotem je nakupující pes, protože jsme online obchod pro domácí mazlíčky. Jsme osvědčený e-shop, který si zakládá na osobním přístupu ke svým zákazníkům. Nabízíme stovky značek, 17 000 položek, dopravu zdarma po Praze a spolehlivé doručení! Náš team tvoří specialisté ve svém oboru, kteří jsou rovněž chovateli psů, koček, hlodavců a akvarijních ryb. Proto pečlivě vybíráme produkty, které zařazujeme do naší široké nabídky. Zjistěte více na www.spokojenezvire.cz

Psí salon Ennie

Psí salon Ennie
+420 734 121 386
U strže 478/5, Praha 4
www.strihpsu.cz

Potřeboval by Váš pejsek zastřihnout drápky nebo jiné drobné úpravy jako zástřih tlapek či čumáčku? Na akci PesFest se můžete zastavit u stánku www.strihpsu.cz, který tyto drobné úpravy bude nabízet. V případě zájmu se také můžete zastavit přímo na salonu, který je na Praze 4 v ul. U strže 478/5. Nabízejí kompletní služby stříhání a kosmetické úpravy psů a koček všech plemen včetně kříženců.

Canis cattus

Canis cattus
725 970 943
Praha a okolí
www.canis-cattus.cz

Agentura Canis cattus se zabývá venčením a hlídáním zvířat po celé Praze a blízkém okolí. Hlídaná zvířata jsou v domácím prostředí, kde nejsou zavírána do klecí a každému zvířeti se dostává individuální péče. Venčení psů nabízíme pravidelné i nepravidelné v různých časech a délkách.

Non-stop dogwear

Non-stop dogwear
+420 607 622 716
K Letohrádku 250, Horní Bezděkov
www.non-stopdogwear.cz

Non-stop dogwear je norská značka vybavení pro aktivní psy i jejich páníčky. O vybavení přemýšlíme jinak. Nevěříme zažitým pravidlům, hledáme cesty, jak dělat vybavení pohodlnější a bezpečnější. Pro vás i vaše psy. Spolupracujeme se závodníky a dobrodruhy, abychom vám nabídli funkční vybavení, na které se můžete spolehnout při každé příležitosti.